Šroubový kompresor DIRECT

Poptávka/dotaz Detail produktu

ALMiG DIRECT

Kompresory vybavené přímým pohonem

Výkonnostní třída 15 – 315 kW

Udali jsme nový směr v oblasti kompresorů s přímým pohonem. Kompresory řady DIRECT přinášejí zcela novou konstrukci a takřka bezztrátový přenos hnacího výkonu z motoru na šroubový blok.

Výkon motoru je tedy přenášen přímo na šroubový blok, proto jsou zcela eliminovány ztráty vznikající při přenosu výkonu  např. prostřednictvím ozubených kol nebo klínového řemenu. Účinnost pohonu tak dosahuje 99,9 %, což je významně více, než při použití klasických pohonů. Kompresory dodávají také daleko větší množství stlačeného vzduchu, ale při nižší spotřebě elektrické energie.

Unikátní konstrukce zároveň dovoluje kompresorům DIRECT pracovat účinně a efektivně ve všech výkonnostních třídách. V kombinaci se šroubovými kompresory VARIABLE, jež disponují regulací dodávaného množství vzduchu, lze vytvořit neporazitelné „úsporné duo“.

Výhody „úsporného dua“ spočívají ve shodné konstrukci jednotlivých zařízení, identických součástkách a náhradních dílech, snadném ovládání a ve vysoké účinnosti a úsporách el. energie.

;